Trustpilot
Vstúpiť
Slovak
July 16. 2021 Aktuality

Staňte sa investormi bitcoinmatov, ako americký herec Neil Patrick Harris

Rozhovor so známym americkým hercom zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu

Neil Patrick Harris je americký herec známy najmä pre svoju rolu sukničkára Barneyho Stinsona v legendárnom sitcome Ako som spoznal vašu mamu. Málokto už ale vie, že vystupovanie pred televíznymi kamerami nie je jedinou záležitosťou, ktorým sa táto štyridsaťosemročná hviezda venuje. Záľubu totiž našiel aj v kryptomenách.

 

Nielenže Neil Patrick Harris dlhodobo do Bitcoinu sám investuje, pred nedávnom ešte k tomu oznámil partnerstvo so spoločnosťou Coinflip a stal sa tvárou jej novej reklamnej kampane. Spoločnosť Coinflip v súčasnosti prevádzkuje viac ako 2200 bitcoinových automatov, naprieč celými Spojenými štátmi. V nich môže počas krátkej chvíle ktokoľvek a kedykoľvek jednoducho nakúpiť či predať Bitcoin za hotovosť.

 

A ako vlastne sám Neil Patrick Harris spoluprácu s jedným z najväčších prevádzkovateľov bitcoinových automatov zdôvodnil? "Kryptomeny sú budúcnosťou toho, ako nakupujeme, investujeme a obchodujeme, zároveň ale môžu byť nesmierne zložité a strach naháňajúce. „Ja preferujem, keď sú moje transakcie jednoduché a mieria priamo k veci, "povedal.

 

U nás na Slovensku a v Česku síce Coinflip nemáme, našťastie však u nás nájdeme sieť bitcoinmatov Bitcoinmat.sk, ktorá prevádzkuje desiatky krypto automatov po celej strednej Európe. Nielenže tak uľahčuje celý proces nakupovania a predaja kryptomien, ale zároveň poskytuje skvelú investičnú príležitosť. Ak totiž máte k dispozícii nejaký zaujímavý priestor, môžete ho jednoducho prenajať spoločnosti Bitcoinmat a stať sa ich partnerom. Bitcoinmat nezaberie veľa miesta a môže vám vygenerovať veľmi príjemný pasívny príjem.