Blog / Články
Novinky
Odteraz majú k dispozícii náš #BITCOINMAT aj ľudia žijúci v meste Prievidza

Nečakáme kým #bitcoin bude rásť aby naši zákazníci môhli nakupovať, robíme tak neustále . Odteraz majú k dispozícii náš #BITCOINMAT aj ľudia žijúci v meste #Prievidza, na adrese Nábrežná 7,...

viac
Rozbehli sme novú spoluprácu v južných Čechách a umiestnili sme náš #bitcoinmat do #NETcafe Arrowsys na ulici Erbenova 572/1, 390 02 Tábor.

Hoci #bitcoin stagnuje, my pokračujeme ďale :). Rozbehli sme novú spoluprácu v južných Čechách a umiestnili sme náš #bitcoinmat do #NETcafe Arrowsys na ulici Erbenova 572/1, 390 02 Tábor. V...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Napísali o nás

Úvod Médiá Napísali o nás

Fontech.startitup.sk

Automat na Bitcoiny najnovšie vyrástol v Trenčíne

Automat na Bitcoiny najnovšie vyrástol v Trenčíne, ktorý sa tak pridáva do zoznamu šiestich slovenských miest s podobným zariadením. Automat podporuje obojsmerný prevod, takže okrem nákupu umožňuje aj predaj digitálnej meny.

https://fontech.startitup.sk/slovensko-ma-dalsi-automat-na-bitcoiny/

Aktualitysk.sk

Bitcoin mánia je na vzostupe pomôže vám BITCOINMAT.sk

Bitcoin automaty od BITCOINMAT sú certifikované, pravidelne udržiavané, pričom zo skúseností  vám zákaznícka linka Bitcoinmat.sk pômôže aj počas víkendu. Môžete využiť aj internetovú zmenáreň Bitcoinmat.sk a nakúpiť tak bitcoin s pohodlia domova. 

http://aktualitysk.sk/ako-kupit-bitcoin/

Trencin.seoobchod.sk

Bitcoinmat.sk je spoľahlivá cesta nákupu Bitcoinu.

Najrýchlejším a najdôveryhodnejším spôsobom ako kúpiť alebo predať bitcoin či inú kryptomenu je využitie online zmenárne www.BITCOINMAT.sk alebo sieť Bitcoinmatov. 

http://trencin.seoobchod.sk/ako-kupit-bitcoin/